stannah záruka
Stannah logo
Máte akékoľvek otázky? Zavolajte nám ZADARMO Naši preškolení operátori sú tu pre vás 24 hodín denne
0800 162 162

Kúpte si stoličkový výťah s možnosťami, ktoré spĺňajú vaše potreby a padnú vášmu domovu

Ako si vybrať správne možnosti stoličkového výťahu pre svoj domov?

Spoločnosť Stannah vo svojom portfóliu ponúka modely stoličkových výťahov pre rovné, oblé a vonkajšie schodiská, pričom väčšina našich výťahov má výhodu navyše vďaka doplnkovým možnostiam. Počas bezplatnej návštevy u vás doma si s vami náš sympatický poradca prejde všetky možnosti a ponúkne vám doplnky, o ktorých si myslí, že by sa vám hodili.

možnosti stoličkových výťahov

Aký typ možností stoličkového výťahu potrebujete?

Všetko závisí od vás a vášho domova. Tu uvádzame niekoľko typov, ktoré ponúkame.

Stannah ponúka elektrický otočný stoličkový výťah

Stannah ponúka elektrický otočný stoličkový výťah

Všetky stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sa otáčajú na vrchu schodiska, takže sediaci môže bezpečne zostúpiť. Ale ak je manuálne otáčanie stoličkového výťahu náročné kvôli obmedzenej mobilite, ponúkame elektrický otočný typ, aby sa vám ľahšie otáčalo. Tento mechanizmus umožňuje používateľovi otáčať výťah smerom od schodov, stačí stále držať ručný alebo diaľkový ovládač. Výťah je tiež možné otočiť späť do pozície pre jazdu pomocou diaľkového ovládača, aby ostatní mohli voľne chodiť po schodoch.

Vysúvacia koľajnica spoločnosti Stannah pre rovné schodiská

Vysúvacia koľajnica spoločnosti Stannah pre rovné schodiská

Pre rovné schodiská ponúka spoločnosť Stannah vysúvaciu koľajnicu, ktorá sa automaticky zasúva a vysúva počas toho, ako výťah vychádza nahor a nadol po schodisku. Je to skvelá pomôcka pre niekoho, koho by mohla koľajnica na spodku schodiska ohrozovať tým, že sa o ňu potkne, alebo ak jej bránia dvere. S vysúvacou koľajnicou vám bude stoličkový výťah Stannah po ruke, keď ho potrebujete, a nebude zavadzať, keď ho nepotrebujete.

Bezpečnostný pás pre váš stoličkový výťah Stannah

Bezpečnostný pás pre váš stoličkový výťah Stannah

Bežné sťahovateľné bezpečnostné pásy na výťahoch Siena a Starla sú navrhnuté tak, aby sa ľahko používali, a je možné vylepšiť ich na verziu so znehybnením, takže výťah sa nebude dať riadiť ovládačom v opierke na ruku, pokým nebude zatiahnutý bezpečnostný pás (štandardné vybavenie na výťahu Sadler). Naše priečne a päťbodové bezpečnostné pásy (uvedené vyššie) poskytujú dodatočné zaistenie na pleciach, a v prípade potreby medzi nohami. Taktiež ponúkame bezpečnostné pásy s prackou v strede.

Vyberte si stoličkový výťah, ktorý bude farebne ladiť s vaším domovom

Portfólio stoličkových výťahov spoločnosti Stannah do domu je doplnené o široký výber poťahov a prevedení, ktoré dokonale zapadnú do vášho domáceho štýlu. Model Starla dokonca ponúka možnosť vlneného poťahu s dreveným obložením v svetlom a tmavom prevedení. Chápeme, že je pre vás dôležité, aby váš stoličkový výťah nebol len funkčný, ale aby sa hodil aj do vášho štýlu. Preto naše výťahy navrhujeme tak, aby okrem toho, že sú bezpečné a spoľahlivé, aj dobre vyzerali.

Typy ručných ovládačov

Kúpte si stoličkový výťah s možnosťami, ktoré spĺňajú vaše potreby

Klasický ručný ovládač je navrhnutý tak, aby bol ergonomický a mohli ho ľahko používať ľudia s obmedzenou obratnosťou. Avšak niektorí používatelia skôr uprednostňujú vertikálny ovládač ako na kormidle. Oba typy sú vhodné pre prsty trpiace artritídou. Je to hlavne otázka pohodlia, vyberte si verziu, ktorá je najpohodlnejšia pre vás!

Stoličkové výťahy Stannah prichádzajú s možnosťou rozšíreného sedenia

Stoličkové výťahy Stannah prichádzajú s možnosťou rozšíreného sedenia

Výťah Siena prichádza s pohodlnými rozšírenými opierkami na ruky (obrázok napravo) v základnej výbave. Doplnková zúžená stolička (obrázok naľavo) umožňuje inštaláciu výťahu na schodiská, ktoré sú iba 68 cm široké. Je to skvelá možnosť pre úzke schodiská alebo pre nízkych používateľov.

Zaujala vás široká ponuka stoličkových výťahov Stannah a chceli by ste o nich vedieť viac? Zavolajte nám. Naši sympatickí poradcovia vám radi pomôžu zodpovedať vaše otázky, aby ste si mohli vybrať to najlepšie. Informácie sú bezplatné a nevzniká žiadny záväzok k nákupu. Zavolajte nám už dnes a môžeme hneď začať.