stannah záruka
Stannah logo
Máte akékoľvek otázky? Zavolajte nám ZADARMO Naši preškolení operátori sú tu pre vás 24 hodín denne
0800 162 162

Kúpte si stoličkový výťah a znovuzískajte samostatnosť doma

Ľahká montáž a ovládanie, stoličkové výťahy nezaistia len samostatnosť a prevenciu pádov, ale prinášajú aj mnoho výhod!

S vekom si čoraz viac uvedomujeme dopady starnutia. Naša rovnováha je čoraz horšia, čo môže zle vplývať na náš život. Ani sa nenazdáte a schody sa môžu stať skutočnou prekážkou vo vašom domove. Pre mnohých ľudí, ktorí majú problémy pohybovať sa po dome, môže byť cesta po schodoch naozaj odstrašujúca. Môžu sa báť, že stratia rovnováhu a spadnú. Fyzické ťažkosti môžu znamenať, že schody môžu používať len s pomocou blízkej osoby alebo opatrovateľa. Kvôli tomu sa stávajú závislými na iných. V najhorších prípadoch, ktoré sú v skutočnosti celkom časté, pretože mnoho rodín si nemôže dovoliť opustiť svoju prácu kvôli rodine, sa môžu títo ľudia dokonca cítiť uviaznutí na jednom poschodí svojho domu. Kvôli tomu môžu tráviť mnoho času, iba v jednej izbe. Ale práve stoličkový výťah môže priniesť zásadnú zmenu.

Kúpte si stoličkový výťah a znovuzískajte samostatnosť doma

Stoličkový výťah je riešením

Existuje tiež mnoho prípadov, kedy sa ľudia utiekajú k životu na jednom poschodí alebo presťahujú spálňu na prízemie, aby tak viac nemuseli používať schodisko. Rovnako ako aj zníženie pohodlia ich spálne, môžu pociťovať, že prišli o svoje súkromie, najmä ak žijú s ostatnými ľuďmi. Ale stoličkový výťah by im mohol pomôcť znovuzískať samostatnosť a pocit istoty, o ktorých si mysleli, že už o ne prišli. Znamená to tiež pokoj na duši pre používateľa a zároveň jeho rodinu.

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sa ľahko používajú

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sa ľahko používajú

Okrem toho, že sú bezpečné, naše stoličkové výťahy sa ľahko používajú, dokonca aj pre ľudí, ktorí majú zníženú mobilitu na horných končatinách. Každý výťah sa dodáva s ovládačom, ktorým je možné privolať stoličku, ak je na inom poschodí. Nikdy sa viac na žiadnom poschodí nezaseknete. Keď už sedíte v stoličke, je ovládanie tiež jednoduché. Ergonomický ručný ovládač môžete stlačiť ktoroukoľvek časťou ruky alebo zápästia, takže ak vás bolia kĺby, stále sa používa pohodlne.

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sú pohodlné

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sa ľahko používajú

Sedačky na našich modeloch do domu sú vždy čalúnené. To znamená, že sa na nich pohodlne sedí bez ohľadu na to, koľkokrát sa chcete previesť. Keď sa váš výťah spustí a zastaví, prebieha to hladko. Je to dôležitá vlastnosť, najmä pre ľudí s problémami s chrbtom. Otrasy by mohli zhoršiť ich problémy a spôsobiť im mnoho nepohodlia. Prioritou je uistiť sa, že jazda je príjemná pre každého na stoličkovom výťahu.

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sú bezpečné

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sú bezpečné

Stoličkové výťahy: výhody, o ktorých ste možno ani nerozmýšľali

Váš domov by nemal byť nebezpečný. Zísť po schodoch, aby ste si dali čaj, by vám nemalo robiť starosti. Ani ísť do postele na hornom poschodí. Pády bývajú znakom toho, že váš domov nie je taký bezpečný, ako by mal byť. Môžete sa vážne zraniť, čo môže mať zásadný vplyv na vaše dlhodobé plány ostať v dome, kde sa cítite dobre. Máme tu aj ďalšie výhody montáže stoličkového výťahu, o ktorých ste možno ani nerozmýšľali:

  • Prinášajú úľavu pre vašu myseľ.Viete, že na schodoch a vo svojom domove ste v bezpečí. To vám ohromne pridá na sebadôvere a už len to, že viete, že ste samostatný, vám dodá pocit slobody.
  • Vrátia vám samostatnosť.Pri presúvaní sa po schodoch môžete ušetriť energiu a použiť ju na iné aktivity. Predstavte si, čo všetko môžete s touto energiou spraviť.
  • Montujú sa rýchlo a ľahko.Stoličkové výťahy sú namontované za menej ako deň, takže domov môžete mať späť za chvíľu.
  • Sú lacnejšie a jednoduchšie ako sa sťahovať do nového domu, a ponúkajú viac pohodlia ako sa presťahovať na prízemie. Náklady alebo starosti spojené s kúpou a montážou stoličkového výťahu vás môžu odrádzať. Možno si myslíte, že montáž stoličkového výťahu bude znamenať stavebné práce, neporiadok a zmeny vo vašom dome. Dobrou správou je, že stoličkový výťah sa dá namontovať priamo na vaše schodisko. Nepotrebujete stavebné povolenie ani prestavbu, aby ste získali späť svoju samostatnosť.
  • Nepoškodia váš dom.Jediné, čo naši sympatickí technici musia urobiť, je vyvŕtať niekoľko dier do vášho schodiska a stoličkový výťah je namontovaný. Žiadne trvalé škody a naši technici si po sebe vždy upracú.
  • Sú vo veľmi dostupnej cene a šetria vaše peniaze.Pustiť stoličkový výťah vás stojí menej ako si zapnúť varnú kanvicu alebo kávovar.
  • Sú flexibilné.Nezáleží na tom, aké máte schodisko, stoličkový výťah dokážeme namontovať tak, aby naň presne pasoval. A nielen to, analyzujeme aj vaše osobné potreby a odporučíme vám stoličkový výťah, ktorý vám bude vyhovovať.

Zistite o stoličkovom výťahu, ktorý by bol dokonalý pre vás, objednaním si bezplatného nezáväzneho posúdenia schodiska. Počas neho vám naši poradcovia poskytnú všetky informácie, ktoré hľadáte.

Chcete nás kontaktovať? Radi vám zavoláme späť. Stačí zadať svoje číslo.