stannah záruka
Stannah logo
Máte akékoľvek otázky? Zavolajte nám ZADARMO Naši preškolení operátori sú tu pre vás 24 hodín denne
0800 162 162

Záleží nám na tom, aby ste si zvolili ten najlepší stoličkový výťah…

Výber stoličkového výťahu nie je stresujúci ani komplikovaný. Naopak. Výsledkom bude radosť z bývania v dome, ktorý máte radi. Bez bariér a úzkosti z ich prekonávania.

„Stoličkový výťah vás doslova oslobodí“

 

dojednania

Budeme sa vám venovať naplno. Už od prvého telefonátu.

Rovnakú pozornosť vám venujeme aj v priebehu konzultácií, inštalácie a údržby stoličkového výťahu. Zostaneme s vami aj vtedy, keď bude potreba výťah upraviť alebo opraviť. Pokiaľ to teda bude niekedy vôbec potrebné.

Vedeli ste, že…

Naša telefónna linka funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Sme vám neustále pripravení pomôcť.

Kupujete schodiskový výťah pre rodinu alebo priateľov?

spokojná staroba

Zdôraznite práve tieto výhody stoličkového výťahu Stannah

 • Vďaka tejto kompenzačnej pomôcke, schody už vo vás nikdy nebudú vyvolávať strach.

 • Stoličkový výťah je 100% bezpečný. Vďaka širokej škále bezpečnostných prvkov.

 • Je vhodný pre schodiská všetkých typov. Inštalácia je hotová za pár hodín. Obťažovať vás nebude neporiadok ani hluk.

 • Všetky naše konzultácie sú nezáväzné. Naši operátori sú na to, aby vám pomohli rozhodnúť sa správne. V prípade, že spoločne dôjdeme k záveru, že schodisková sedačka pre vás nie je vhodným riešením, nebudeme vás v žiadnom prípade prehovárať k jej nákupu.

 • Schodiskové výťahy Stannah vyrábame tak, aby zapadli do interiéru vášho domu. Môžete si vybrať štýl, čalúnenie aj konečnú úpravu. Koniec koncov – ide vlastne iba o pohyblivý kus nábytku, ktorý vám pomôže prekonať schody vo vašom dome.

 • Vyrobili a nainštalovali sme viac než 750 000 domácich stoličkových výťahov a odporučilo by nás 98 % našich zákazníkov.

 • Stoličkový výťah môžete použiť tiež ako domáci výťah – napríklad pre nákup alebo kôš na bielizeň.

 • Ak stoličkový výťah práve nepoužívate, jednoducho ho zložte. Ostatní členovia rodiny alebo priatelia budú môcť schodisko pohodlne používať bez toho, aby sa museli výťahu vyhýbať.

Ešte raz Vám ďakujem. Stoličkový výťah, ktorý ste namontovali pre moju mamu na prístup k jej bytu na 3. poschodí v bytovke je úžasný!!

Chcete pomôcť svojim najbližším späť k samostatnosti a slobode?

Žiadne záväzky ani nátlak k nákupu. Sme tu pre vás, aby sme vám zodpovedali všetky otázky, diskutovali s vami o výhodách schodiskového výťahu a pomohli vám a vašej rodine alebo priateľom správne sa rozhodnúť.

Zavolajte nám teraz

1, 2, 3! Premýšľate o schodiskovej sedačke? Stačí spraviť tri jednoduché kroky.

1 Zavolajte nám

Zavolajte našim operátorom a zarezervujte si konzultáciu ZADARMO

Osobná návšteva nášho zástupcu vás nijak nezaväzuje k nákupu a nebudete za ňu nič platiť. Slúži k dôkladnej prehliadke schodiska – lebo iba tak môžeme navrhnúť ideálny typ stoličkového výťahu. Potom presne vypočítame koncovú cenu, ktorú naozaj dodržíme.

2 Step 2

Zadajte objednávku svojmu Stannah konzultantovi

Keď budete 100% rozhodnutí, stačí iba vyplniť objednávku. Vašu schodiskovú sedačky nainštalujeme hneď, ako to bude možné.

3 Inštalácia

Jednoduchá inštalácia. Vďaka skúseným technikom

Inštalácia zvyčajne netrvá dlhšie ako pár hodín. Až budú naši technici po práci odchádzať z vášho domu, nájdete ho čistý a uprataný – presne tak ako bol pred inštaláciou. S jedinou výnimkou. Na schodisku nájdete svoj stoličkový výťah. Schody už pre vás nebudú prekážka.

Ako objednať stoličkový výťah?

Na čo všetko je dobré dať si pozor pri nákupe

Vieme, že pred nákupom tak dôležitej veci, akou je stoličkový výťah, sa pozriete aj inde. Keďže váš domáci výťah môže zmeniť váš život o 180 stupňov, poradíme vám, ako vybrať ten pravý. • Vypočujte si rady ľudí, ktorí už doma schodiskový výťah majú. Poznáte takého človeka? Porozprávajte sa osobne, opýtajte sa na jeho skúsenosti. Ak nikoho takého nepoznáte, prečítajte si príbehy našich zákazníkov, alebo si s nimi dohodnite schôdzku. Každá informácia pre vás bude dôležitá.

  rozhovor
 • Svojho dodávateľa sa pýtajte aj na detaily a neponáhľajte sa. Nikdy nekupujte nič od človeka, ktorý sa snaží schodiskovú sedačku predať čo najrýchlejšie. Pýtajte sa na skúsenosti predajcov aj technikov. Zaujímajte sa o to, ako dlho už firma v odbore pôsobí a či môže poskytnúť referencie od spokojných klientov.

  výber dodávateľa stoličkového výťahu
 • Uistite sa, že daný stoličkový výťah sedí na mieru. Žiadne dva domáce výťahy totiž nie sú úplne rovnaké. Nezabudnite si teda prezrieť aj najmenšie detaily, pretože tie rozhodnú o celkovom komforte používania. Pomôcť by vám mal skúsený odborník, a to bez akýchkoľvek záväzkov alebo povinnosti sedačku kúpiť.

  vyskúšanie stoličkového výťahu
 • Najdôležitejšia je samozrejme vaša bezpečnosť. Výťah preto musí dodať vždy iba akreditovaný technik, ktorý ho dokáže spoľahlivo a správne nainštalovať. Nezabudnite tiež overiť, že konkrétny model spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky. Pozrite si náš zoznam, ktorý ukazuje, o aké bezpečnostné prvky by ste sa mali zaujímať.

  stoličkový výťah bezpečie

Chcete hovoriť s naším konzultantom? Preferujete osobnú schôdzku v čase, ktorý vyhovuje vám? Stačí nám zavolať na:

ZADARMO 0800 162 162